Programista .Net

Miejsce pracy: Poznań

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Programisty .Net (praca stacjonarna na pełen etat). Na stanowisku Programisty .Net, będziesz brał udział w tworzeniu i projektowaniu aplikacji webowych/ desktopowych/ mobilnych zarówno dla małych, jak i rozpoznawalnych globalnie firm i instytucji.

Idealny kandydat powinien posiadać bardzo dobre zdolności komunikacyjne oraz potrafić pracować zarówno na samodzielnym stanowisku pracy, jak również w małym zespole programistycznym.

Zakres obowiązków:
• Programowanie aplikacji na platformie .NET,
• Dostosowywanie istniejących aplikacji webowych do nowych wymagań klienta,
• Współpraca z zespołem projektantów i developerów w przygotowywaniu rozwiązań IT.

Wymagania:
• Solidne doświadczenie w środowisku .NET C#,
• Dobra znajomość baz danych MS SQL,
• Dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:
• Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B),
• Biuro w świetnej lokalizacji (centrum miasta),
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
• Pomoc w uzyskaniu certyfikatów deweloperskich Microsoft,
• Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia w zakresie nowych technologii oraz najlepszych metodyk rozwoju oprogramowania (rozwiązania chmurowe Azure/AWS, Continuous integration TeamCity/TFS, SCRUM ..)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@proxmedia.pl

Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 Poz. 883).”

ZAPEWNIAMY

  • udział w tworzeniu ciekawych i innowacyjnych projektów,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • przyjazną atmosferę w pracy,